Bezpieczne zakupy w Athletic Sport

ISTNIEJEMY NAPRAWDĘ


Nie jesteśmy jakimś tam internetowym sklepem o niepewnym właścicielu czy historii. Każdy produkt, jaki można kupić poprzez sklep internetowy www.athleticsport.pl można obejrzeć w sklepie stacjonarnym w Zielonej Górze pod adresem: Athletic Sport, C.H.Intermarche, Batorego 81, 65-735 Zielona Góra 

Ponad 20 lat


Tyle czasu istniejemy już w branży sportowej. Mamy ogromne doświadczenie w kwestii obsługi klienta, na które składa się odpowiednie podejście, przeszkolony personel oraz oczywiście znajomość oferowanych produktów. Doświadczenie to oczywiście przekładamy na sprzedaż internetową. 

E-sklep


Udostępniamy Państwu zaawansowaną platformę, służącą dokonywaniu zakupów. Poza oczywistą kwestią wyboru produktu, koszyka, podania danych itp.,klienci mają także dostęp do własnych kont, w których mogą zmienić swoje dane oraz znajdą podstawowe informacje o ich koncie/zakupach. 

Co oferujemy swoim klientom, aby czuli się bezpiecznie a ich zakupy rzeczywiście były bezpieczne?

SZYBKOŚĆ REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Każde zamówienie staramy się realizować jak najszybciej, jednak z przyczyn losowych ustaliliśmy sobie granicę 48h od daty wpłynięcia zamówienia. 

KONTAKT Z KLIENTEM

To my inicjujemy kontakt. Klient nie musi się niczym martwić i o wszystkim jest informowany na bieżąco. Kontakt rozpoczyna się od informacji o dostępności danego towaru lub jego braku, a kończy przeważnie na miłych podziękowaniach obu stron za udaną transakcję :)

CZYTELNY REGULAMIN

Nie ukrywamy nic przed klientem. Regulamin jest brany dosłownie, bez interpretacji. Klient przed każdym zakupem ma możliwość zapoznania się z regulaminem. Regulamin jest napisany jasnym językiem, bez kruczków prawnych.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU

W kwestii zwrotu towaru opieramy się na przepisach kodeksu cywilnego, zatem to co najistotniejsze dla klienta to to, że produkt może zwrócić w terminie do 14 dni.