SPOKEY Drążek rozporowy do podciągania do ćwiczeń RELEVER 63-90cm 81463

Nowy

Produkty Spokey w Athletic Sport56,99 zł

Produkt dostępny

Specyfikacja

Drążek rozporowy Spokey RELEVER Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio dobrane akcesoria - m.in. antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel odpowiedni do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! Aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.  

Drążek rozporowy Spokey RELEVER to przyrząd umożliwiający wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających.      

dumbbell1  JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.  

dumbbell1  WYGODA Drążek został pokryty pianką, dzięki czemu trening jest w pełni komfortowy.  

dumbbell1 TECHNOLOGIA Dla wzmocnienia efektu bezpieczeństwa, mocowanie drążka wzmacniane jest wkrętem. Ościeżnice chronią specjalne gumowe zakończenia. Dzięki regulacji, drążek dopasować można do ościeżnic o szerokości od 60 do 90 cm.  

PRZEZNACZENIE Drążek przeznaczony do ćwiczeń w domu.  

ĆWICZONE MIĘŚNIE mięśnie rąk bicepsy tricepsy mięśnie łopatek brzucha

Materiał: chromowana stal;Pianka PE na całej długości;Regulacja szerokości: 60-90cm;Zakończenia gumowe;Mocowanie wzmacniane wkrętami;

Opinie

Obecnie brak komentarzy.

Napisz opinię

SPOKEY Drążek rozporowy do podciągania do ćwiczeń RELEVER 63-90cm 81463

SPOKEY Drążek rozporowy do podciągania do ćwiczeń RELEVER 63-90cm 81463

FIT Line

Napisz opinię