Rower SHOCKBLAZE 29'' R-5 19''/48cm czerwony 2016

SALE! Rower SHOCKBLAZE 29'' R-5 19''/48cm czerwony 2016 Zobacz większe

2300000395426

Nowy

Produkty SHOCKBLAZE w Athletic Sport



Cena promocyjna tylko w sklepie internetowym!

Więcej szczegółów

2 399,00 zł

-100,00 zł

2 499,00 zł

Produkt dostępny

Specyfikacja

KołaSHOCKBLAZE ULTRALIGHT 
RamaALLOY HYDROFORMED 
Rozmiar380MM,410MM,440MM,480MM,520MM
AmortyzatorSUNTOUR, XCT, TRAVEL: 100MM
SterySB H159
Wspornik kierownicySHOCKBLAZE, 4-BOLT
KierownicaSHOCKBLAZE, LOW RISER 16MM
Przerzutka tyłSHIMANO, ALIVIO, M4000
Przerzutka przedniaSHIMANO, ALTUS, M313
ManetkiSHIMANO, ALTUS, M310
HamulceSHIMANO, M355
KorbySHIMANO, M361-L, 42X32X24T
Kaseta/WolnobiegSHIMANO, HG31, 32X11T, 8SPD
ŁańcuchKMC, Z-51
OponyCONTINENTAL X-KING 29" x 2.2"
PedałyXERAMA ALLOY
SiodłoSELLE ROYAL
Sztyca podsiodłowaSHOCKBLAZE, ALLOY
Waga14,3 kg

 RamaSMLXLkrs team evo
AGórna rura, dł. horyzontalna(mm)574589610630
BRura podsiodłowa(mm)400430480520
CTylny trójkąt(mm)440440440440
DKąt głowki ramy(°)70707070
EGłowka ramy105105120135
FKąt rury podsiodłowej(°)73737373
GGórna rura, dł.rzeczywista(real)552562580599
HRozstaw kół1071108611081129

Opinie

Obecnie brak komentarzy.

Napisz opinię

Rower SHOCKBLAZE 29'' R-5 19''/48cm czerwony 2016

Rower SHOCKBLAZE 29'' R-5 19''/48cm czerwony 2016

Cena promocyjna tylko w sklepie internetowym!

Napisz opinię