Witamy w Athletic Sport

Od ponad 25 lat staramy się zaspokajać Państwa potrzeby i wymagania w dziedzinie sprzętu do ćwiczeń siłowych i rekreacji, artykułów do turystyki pieszej i rowerowej, odżywek i suplementów żywnościowych, oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej. W naszym sklepie znajdującym się w Zielonej Górze przy ulicy Batorego 81 (C.H.Intermarche) na ponad 1600m2 powierzchni zgromadziliśmy szeroki asortyment artykułów i sprzętu do czynnego uprawiania sportu i turystyki. W ofercie sklepu znajduje się ponad 20 000 artykułów ponad 200 różnych światowych marek. Oferujemy sprzęt do uprawiania niemal każdej dyscypliny, odzież sportową, bieliznę termiczną, obuwie sportowe oraz trekingowe, suplementy diety, sprzęt do turystyki górskiej i nizinnej, rowery, puchary oraz trofea sportowe.

Dodatkowo nasz serwis rowerowy Nasz serwis oferuje kompleksowe rozwiązania dla rowerzystów o różnym doświadczeniu i z różnymi potrzebami. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kolarzem, dojeżdżasz do pracy na rowerze, czy lubisz pośmigać podczas weekendu, mamy dla Ciebie szeroką gamę usług, które pomogą Ci utrzymać Twój rower w doskonałej kondycji.

Nasz zespół doświadczonych mechaników rowerowych jest gotów zająć się Twoim rowerem i przywrócić mu pełną sprawność. Bez względu na to, czy potrzebujesz kompleksowego przeglądu, regulacji układu hamulcowego lub przerzutek, pomocy w doborze i montażu nowych części, czy naprawy poważnej usterki po wypadku, masz pewność, że Twój rower zostanie obsłużony przez profesjonalistów z pasją do swojej pracy. Oferujemy szeroką gamę usług oraz indywidualną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kontakt z nami:

684 517 552 (sklep stacjonarny)
786 818 676 (sklep internetowy)
697 725 684 (serwis rowerowy)

sklep@athleticsport.pl
serwis@athleticsport.pl

Batorego 61
65-735 Zielona Góra

Zapraszamy!

Produkty dodane do ulubionych
Produkty do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.