Olimp BCAA Xplode 500g

89,90 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 200 zł! Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 200 zł!
  • Szybka dostawa na drugi dzień u klienta!
Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15. Szybka dostawa na drugi dzień u klienta! Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15.
  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Czym są aminokwasy BCAA Xplode Powder?

BCAA Xplode Powder to popularny wśród sportowców i osób ćwiczących amatorsko suplement diety pozwalający skutecznie uzupełnić dietę w trzy kluczowe aminokwasy egzogenne (L-leucynę, L-walinę, L-izoleucynę). Formuła BCAA Xplode Powder nie zawiera cukru i została dodatkowo wzbogacona innym, cennym aminokwasem L-glutaminą. Z uwagi na brak cukru, preparat może być z powodzeniem stosowany przez osoby będące w trakcie odchudzania, jak i również dążące do zbudowania beztłuszczowej masy mięśniowej. O gwarancji jakości BCAA Xplode Powder świadczy produkcja suplementu w warunkach farmaceutycznych przy użyciu innowacyjnej technologii oraz mnoga liczba badań i mikrobiologicznych analiz wykorzystanych w suplemencie surowców.

Poznaj skład BCAA Xplode Powder

Każdy kto chce zbudować wymarzoną, umięśnioną sylwetkę musi wiedzieć jak ważną rolę w diecie spełniają proteiny. To kluczowy budulec mięśni, który z kolei zbudowany jest z aminokwasów, w tym kompleksu egzogennych aminokwasów BCAA: L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny. Ich wspomniany, egzogenny charakter sprawia, że organizm nie jest w stanie sam ich produkować. Muszą być więc dostarczone ze źródeł zewnętrznych, np. wysokiej jakości suplementów, które w szybki i łatwy sposób pozwalają uzupełnić dietę w aminokwasy BCAA.

BCAA Xplode Powder od firmy Olimp Sport Nutrition to kompleks farmaceutycznie czystych aminokwasów BCAA w stosunku 2:1:1 (L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna), w konkretnej dawce (6g w każdej porcji!), wzbogaconych L-glutaminą. Takie zestawienia ma na celu zapewnić osobom ćwiczącym konkretne wsparcie podczas intensywnych, długich treningów oraz efektywnie uzupełnić dietę w cenne aminokwasy.

Właściwości i efekty działania BCAA Xplode Powder

Decydując się na suplementację aminokwasami BCAA Xplode Powder zyskujemy sprzymierzeńca, dzięki któremu łatwiej będzie nam zbudować beztłuszczową masę mięśniową, a tym samym imponującą sylwetkę. To aż 6g aminokwasów BCAA w każdej porcji sprzyjających pracy nad większą masą mięśniową i zmniejszeniu objawów przetrenowania. Dodatek L-glutaminy pozwala natomiast na sprawniejszy transport azotu do mięśni. Tym sposobem stworzone zostają doskonałe warunki do pracy nad własną sylwetkę i poprawy dotychczasowych wyników sportowych.

Suplementacja aminokwasami BCAA Xplode Powder pozwoli więc:

  • uzupełnić każdego dnia dietę w wysokiej jakości kompleks kluczowych aminokwasów
  • znakomicie odżywić nasze mięśnie, dzięki czemu stworzone zostaną idealne warunki do ich rozwoju
  • dostarczyć aminokwasów BCAA zwiększających wydajność treningową dzięki zmniejszeniu uczucia zmęczenia i bolesności mięśni

Aminokwasy BCAA Xplode Powder – gramatura

Suplement diety BCAA Xplode Powder to wysokiej jakości, czyste aminokwasy BCAA, o czym świadczy produkcja preparatu w warunkach farmaceutycznych. Produkt występuje w dwóch gramaturach:

  • 500g (słój zawierający 50 sugerowanych porcji)
  • 1000g (worek zawierający 100 sugerowanych porcji)

Stosowanie BCAA Xplode Powder

Producent, marka Olimp Sport Nutrition zaleca stosowanie BCAA Xplode Powder od 1 do 2 porcji w ciągu doby, najlepiej przed posiłkiem lub treningiem oraz po treningu lub przed snem. Każdą porcję pozwalającą skutecznie uzupełnić dietę w kluczowe aminokwasy BCAA, należy rozpuścić w 200ml wody i spożyć tuż po przygotowaniu.

BCAA Xplode Powder – prawdziwa eksplozja aminokwasów!

2300000419146
4 Przedmioty
Nowy produkt

16 innych produktów w tej samej kategorii: