• Nowy

Zestaw lamp rower PROX ALKOR AOBP-0219 biała/czerw

14,90 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł! Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł!
  • Szybka dostawa na drugi dzień u klienta!
Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15. Szybka dostawa na drugi dzień u klienta! Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15.
  • Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Masz 14 dni na zwrot nieużywanych produktów. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Masz 14 dni na zwrot nieużywanych produktów.

Dostępne w naszej ofercie oświetlenie rowerowe i akcesoria marki Pro-X to rozwiązania dla najbardziej wymagających. Moc, estetyka i trwałość – sprawdź sam i wybierz jakość!

Chcąc zainwestować w najlepsze oświetlenie i akcesoria rowerowe, warto postawić na rozwiązania marki Pro-X, która powstała w wyniku połączenia doświadczenia oraz współpracy z renomowanymi producentami, doskonale znającymi rynek i potrzeby Klientów. To przede wszystkim wysokiej klasy produkty dostępne dla Klientów w bardzo korzystnych cenach, a także wielu wariantach.

Komplet lampek silikonowych Alkor o kompaktowej budowie i niskiej wadze. Sposób montażu jest niezwykle prosty i nie wymaga użycia narzędzi, mocowane są do kierownicy i sztycy podsiodłowej.

CECHY:
Lampa przednia: 2 super jasne diody LED
3 tryby świecenia, ciągłe, 2x pulsacyjne
Lampa tylna: 2 diody Led
3 tryby świecenia: ciągły, 2x pulsacyjny
Wodoodporne
Baterie 4x CR2032
Waga: 38g

2300000444179
6 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: