Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN
  • Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN
  • Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN
  • Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN
  • Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN
  • Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN

Spokey FUSE 4* - Rakietka do tenisa stołowego AN

35,01 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł! Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł!
  • Szybka dostawa na drugi dzień u klienta!
Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15. Szybka dostawa na drugi dzień u klienta! Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15.
  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość
RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO SPOKEY FUSE

Wejdź z nami do świata tenisa stołowego. Skorzystaj z oferty marki Spokey i zobacz, jak ciekawy i angażujący jest ten sport.

Gratka dla szybkich i strategów

Uwielbiasz adrenalinę, szybkie uderzenia, planowanie strategii? Tenis stołowy jest dla Ciebie sportem idealnym. O tym, jak bardzo mogą mylić pozory można przekonać się oglądając rozgrywki zawodowych graczy. Wydawać by się mogło, że pole gry ograniczone niewielkim (w stosunku do wymiarów kortu do tenisa ziemnego) stołem, nie może dać pola do popisu. A jednak!

W trakcie gry w tenisa stołowego pracuje całe ciało, począwszy od górnych partii odpowiadających za precyzyjne uderzenie piłeczki, po nogi, nie pozostające w spoczynku ani na moment. W tej grze niezwykle ważne jest myślenie i planowanie zagrań tak, by zaskoczyć przeciwnika. Wygrywa się nie tyle siła uderzenia, co jego precyzją i ciekawą rotacją.

Gra w każdych warunkach

Czy w tenisa stołowego, popularnie zwanego ping-pongiem, można grać w domu? Oczywiście. W celach meczowych niezbędne jest wykorzystanie odpowiedniego stołu, jednak już pierwsze przymiarki do treningu z powodzeniem można zrobić w domu – chociażby odbijając piłeczkę od rakietki, ćwicząc tym samym precyzję i nadawanie rotacji podczas zagrań.


Rakietka do tenisa stołowego Spokey Fuse jest niezbędnym wyposażeniem dla graczy średniozaawansowanych, ceniących grę dość szybką, z dużą rotacją i średnią kontrolą.  

 rapid3  JAKOŚĆ

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

 

 rapid3  WYGODA

Rączki rakietki do tenisa stołowego przygotowywane są najczęściej w wersjach oznaczanych: AN (anatomiczna), FL (taliowana) oraz ST (prosta).

Model Fuse przygotowany został w dwóch wersjach:

AN, nieco bardziej uwypuklonej w środkowej części, chętniej wybieranej przez osoby o większych dłoniach

FL, szerszej w punkcie skrajnym: na końcu raczki, węższej w punkcie centralnym, chętniej wybieranej przez osoby o mniejszych dłoniach.

Dzięki temu użytkownik może sam zdecydować, która rączka jest dla niego wygodniejsza.

 

 rapid3  TECHNOLOGIA

W rączce i desce modelu Fuse zastosowano materiał naturalny - drewno (7 warstw), obustronnie obłożony wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 2,0 mm.

Takie połączenie materiałów pozwala uzyskać parametry optymalne dla graczy średniozaawansowanych, ofensywnych, preferujących grę szybką, z dużą rotacją i średnią kontrolą.

 

CERTYFIKAT

Certyfikat ITTF (Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego) potwierdza, iż rakietka Spokey Fuse spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.

 

PRZEZNACZENIE

Rakietka do gry rekreacyjnej, na średniozaawansowanym poziomie, w pomieszczeniach zadaszonych.

 Ilość warstw: 7
Rączka: taliowana/ anatomiczna
Grubość gąbki: 2,0 mm
Szybkość (1/10): 8
Rotacja (1/10): 7
Kontrola (1/10): 6
Gwiazdki: ****
sp_921707
2 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: