Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego
  • Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego
  • Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego
  • Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego
  • Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego
  • Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego

Spokey DRILL 3* - Rakietka do tenisa stołowego

35,01 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł! Bezpieczne zakupy oraz darmowa dostawa powyżej 149zł!
  • Szybka dostawa na drugi dzień u klienta!
Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15. Szybka dostawa na drugi dzień u klienta! Dotyczy dni roboczych oraz zamówień złożonych do godz. 14.15.
  • Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Masz 14 dni na zwrot nieużywanych produktów. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Masz 14 dni na zwrot nieużywanych produktów.
RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO SPOKEY DRILL

Wejdź z nami do świata tenisa stołowego. Skorzystaj z oferty marki Spokey i zobacz, jak ciekawy i angażujący jest ten sport.

Gratka dla szybkich i strategów

Uwielbiasz adrenalinę, szybkie uderzenia, planowanie strategii? Tenis stołowy jest dla Ciebie sportem idealnym. O tym, jak bardzo mogą mylić pozory można przekonać się oglądając rozgrywki zawodowych graczy. Wydawać by się mogło, że pole gry ograniczone niewielkim (w stosunku do wymiarów kortu do tenisa ziemnego) stołem, nie może dać pola do popisu. A jednak!

W trakcie gry w tenisa stołowego pracuje całe ciało, począwszy od górnych partii odpowiadających za precyzyjne uderzenie piłeczki, po nogi, nie pozostające w spoczynku ani na moment. W tej grze niezwykle ważne jest myślenie i planowanie zagrań tak, by zaskoczyć przeciwnika. Wygrywa się nie tyle siła uderzenia, co jego precyzją i ciekawą rotacją.

Gra w każdych warunkach

Czy w tenisa stołowego, popularnie zwanego ping-pongiem, można grać w domu? Oczywiście. W celach meczowych niezbędne jest wykorzystanie odpowiedniego stołu, jednak już pierwsze przymiarki do treningu z powodzeniem można zrobić w domu – chociażby odbijając piłeczkę od rakietki, ćwicząc tym samym precyzję i nadawanie rotacji podczas zagrań.


Rakietka do tenisa stołowego Spokey Drill jest niezbędnym wyposażeniem dla każdego, kto ceni sobie grę z bardzo wysoką kontrolą, średnią prędkością i rotacją.  

 rapid3  JAKOŚĆ

Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

 

 rapid3  WYGODA

Rączki rakietki do tenisa stołowego przygotowywane są najczęściej w wersjach oznaczanych: AN (anatomiczna), FL (taliowana) oraz ST (prosta).

Model Drill wyposażony został w rączkę FL, szerszą w punktach skrajnych: przy łączeniu z deską oraz na końcu raczki, węższą w punkcie centralnym, chętniej wybieraną przez osoby o mniejszych dłoniach.

 

 rapid3  TECHNOLOGIA

W rączce i desce modelu Drill zastosowano materiał naturalny - drewno (5 warstw), obustronnie obłożony wysokiej jakości gumą podbitą pianką o grubości 1,8 mm.

Takie połączenie materiałów pozwala uzyskać parametry optymalne dla graczy bardziej doświadczonych, ofensywnych, preferujących grę szybką, z dużą rotacją i kontrolą.

 

PRZEZNACZENIE

Rakietka do gry rekreacyjnej, na zaawansowanym poziomie, w pomieszczeniach zadaszonych.

 Ilość warstw: 5
Rączka: wklęsła
Grubość gąbki: 1,8 mm
Szybkość (1/10): 7
Rotacja (1/10): 7
Kontrola (1/10): 9
Gwiazki: ***
sp_921717
3 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: