Serwis rowerowy Athletic Sport

Jesteśmy pasjonatami dwóch kółek i wiemy, jak ważne jest, aby Twój rower był zawsze w doskonałym stanie technicznym, byś mógł cieszyć się pełnią przyjemności podczas każdej przejażdżki.

Nasz serwis oferuje kompleksowe rozwiązania dla rowerzystów o różnym doświadczeniu i z różnymi potrzebami. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kolarzem, codziennym dojeżdżającym do pracy, czy weekendowym amatorem, mamy dla Ciebie szeroką gamę usług, które pomogą Ci utrzymać Twój rower w doskonałej kondycji.

Nasz zespół doświadczonych mechaników rowerowych jest gotów zająć się Twoim rowerem i przywrócić mu pełną sprawność. Bez względu na to, czy potrzebujesz kompleksowego przeglądu, regulacji układu hamulcowego lub przerzutek, pomocy w doborze i montażu nowych części, czy naprawy poważnej usterki po wypadku, masz pewność, że Twój rower zostanie obsłużony przez profesjonalistów z pasją do swojej pracy. Oferujemy szeroką gamę usług oraz indywidualną wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń i dowiedź się więcej!
tel. 697 725 684

Serwis rowerowy Athletic Sport
ul. Batorego 81
65-735 Zielona Góra
serwis@athleticsport.pl

Godziny otwarcia
pon-pt: 10-19
sob: 10-18
nd (handlowe): 10-16

Produkty dodane do ulubionych
Produkty do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.