MAXWEL Piłka lekarska 3 kg skórzana 1011663

63,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szukasz sprawdzonej piłki do rehabilitacji, treningów siłowych lub koordynacyjnych? Postaw na solidnie wykonaną, odpowiednio wyważoną i trwałą piłkę lekarską Maxwel skóra naturalna.

Piłki lekarskie (wagowe) są często wykorzystywanymi piłkami nie tylko na zajęciach fitness, w siłowniach, crossficie i różnych dyscyplinach sportowych, ale także stosuje się je podczas zajęć z dziećmi, rehabilitacji oraz podczas różnego rodzaju aktywizacji.

Piłka lekarska Maxwel skóra naturalna – wszechstronny przyrząd treningowy

Stawiając na ten uniwersalny, trwały i wszechstronny przyrząd treningowy możesz kompleksowo ćwiczyć dowolną partię ciała, trenować siłę dynamiczną i statyczną, motorykę, koordynację oraz gibkość całego ciała.

Prezentowana piłka lekarska doskonale sprawdzi się do wielu różnorodnych ćwiczeń. Możesz z powodzeniem użyć jej, by wzmacniać mięśnie brzucha, jako podparcia do pompek, poprawiać siłę wyrzutu. Co więcej, piłki wagowe są niezastąpionym przyrządem do ćwiczeń siłowych – zarówno dynamicznych, jak i technicznych.

Najwyższa jakość, trwałość i funkcjonalność zamknięta w skórzanej piłce lekarskiej

Grube skórzane obszycie oraz mocne szwy zapewnią maksymalną trwałość oraz żywotność piłki, a funkcjonalna warstwa wierzchnia poprawi chwyt, a także zredukuje ryzyko ślizgania się piłki w dłoniach. Sprasowany materiał syntetyczny służący jako wypełnienie piłki lekarskiej Maxwel skóra zagwarantuje wyważenie i zachowanie odpowiedniego środka ciężkości.

Maxwel
2300000649918

Specyficzne kody